26.08.2017 13:00
|
1 |
(1)
|
Aufbau Schwerz |
Alemania Riestedt |
6:8
|
26.08.2017 15:30
|
2 |
(1)
|
ESV Lokomotive Zwickau |
TTC Elbe Dresden |
8:5
|
26.08.2017 18:00
|
3 |
(1)
|
SV Turbo 90 Dessau |
Alemania Riestedt |
2:8
|
02.09.2017 11:00
v
|
4 |
(1)
|
TTV Barleben 09 |
LTTV Leutzscher Füchse 1990 II |
4:8
|
02.09.2017 13:00
|
5 |
(1)
|
TTC HS Schwarza |
ESV Lokomotive Zwickau |
8:4
|
02.09.2017 18:00
|
6 |
(1)
|
TTZ Sponeta |
ESV Lokomotive Zwickau |
0:8
|
09.09.2017 13:00
|
7 |
(1)
|
Alemania Riestedt |
BSC Rapid Chemnitz III |
8:4
|
09.09.2017 13:00
|
8 |
(1)
|
TTV Barleben 09 |
Aufbau Schwerz |
6:8
|
09.09.2017 14:00
|
9 |
(1)
|
TTC HS Schwarza |
TTZ Sponeta |
8:2
|
09.09.2017 18:00
|
10 |
(1)
|
TTC Börde Magdeburg |
Aufbau Schwerz |
8:3
|
17.09.2017 11:00
|
11 |
(1)
|
TTC Börde Magdeburg |
LTTV Leutzscher Füchse 1990 II |
8:5
|
30.09.2017 13:00
|
12 |
(1)
|
TTV Barleben 09 |
TTC Börde Magdeburg |
7:7
|
30.09.2017 14:00
|
13 |
(1)
|
ESV Lokomotive Zwickau |
BSC Rapid Chemnitz III |
8:1
|
30.09.2017 17:00
|
14 |
(1)
|
TTV Barleben 09 |
TTC HS Schwarza |
2:8
|
07.10.2017 10:00
|
15 |
(2)
|
LTTV Leutzscher Füchse 1990 II |
SV Turbo 90 Dessau |
7:7
|
07.10.2017 14:00
|
16 |
(1)
|
TTC HS Schwarza |
Alemania Riestedt |
8:2
|
07.10.2017 15:30
v
|
17 |
(1)
|
TTC Elbe Dresden |
SV Turbo 90 Dessau |
8:2
|
07.10.2017 18:00
|
18 |
(1)
|
TTZ Sponeta |
Alemania Riestedt |
7:7
|
14.10.2017 10:00
|
19 |
(1)
|
BSC Rapid Chemnitz III |
TTV Barleben 09 |
7:7
|
14.10.2017 14:00
|
20 |
(1)
|
SV Turbo 90 Dessau |
TTZ Sponeta |
1:8
|
14.10.2017 14:00
|
21 |
(1)
|
TTC Elbe Dresden |
LTTV Leutzscher Füchse 1990 II |
7:7
|
14.10.2017 14:30
|
22 |
(1)
|
ESV Lokomotive Zwickau |
TTV Barleben 09 |
7:7
|
14.10.2017 18:00
|
23 |
(1)
|
Aufbau Schwerz |
TTZ Sponeta |
0:8
|
15.10.2017 11:00
|
24 |
(1)
|
Alemania Riestedt |
ESV Lokomotive Zwickau |
6:8
|
21.10.2017 13:30
|
25 |
(1)
|
TTC HS Schwarza |
LTTV Leutzscher Füchse 1990 II |
8:5
|
21.10.2017 18:00
|
26 |
(1)
|
Aufbau Schwerz |
BSC Rapid Chemnitz III |
8:6
|
22.10.2017 10:00
v
|
27 |
(1)
|
Alemania Riestedt |
TTC Börde Magdeburg |
3:8
|
28.10.2017 10:00
|
28 |
(2)
|
LTTV Leutzscher Füchse 1990 II |
BSC Rapid Chemnitz III |
7:7
|
28.10.2017 13:00
v
|
29 |
(1)
|
TTC HS Schwarza |
TTC Elbe Dresden |
8:0
|
28.10.2017 14:00
|
30 |
(2)
|
LTTV Leutzscher Füchse 1990 II |
ESV Lokomotive Zwickau |
3:8
|
28.10.2017 18:00
v
|
31 |
(1)
|
TTZ Sponeta |
TTC Elbe Dresden |
3:8
|
28.10.2017 18:30
|
32 |
(1)
|
Aufbau Schwerz |
ESV Lokomotive Zwickau |
6:8
|
04.11.2017 15:00
v
|
33 |
(1)
|
BSC Rapid Chemnitz III |
TTC Elbe Dresden |
3:8
|
04.11.2017 18:00
|
34 |
(1)
|
Aufbau Schwerz |
TTC HS Schwarza |
1:8
|
05.11.2017 10:00
|
35 |
(1)
|
SV Turbo 90 Dessau |
TTC HS Schwarza |
0:8
|
11.11.2017 10:00
|
36 |
(1)
|
BSC Rapid Chemnitz III |
TTC Börde Magdeburg |
0:8
|
11.11.2017 14:30
|
37 |
(1)
|
ESV Lokomotive Zwickau |
TTC Börde Magdeburg |
8:2
|
12.11.2017 11:00
|
38 |
(1)
|
TTC HS Schwarza |
TTC Börde Magdeburg |
8:1
|
18.11.2017 10:00
|
39 |
(2)
|
LTTV Leutzscher Füchse 1990 II |
Aufbau Schwerz |
8:4
|
18.11.2017 11:00
|
40 |
(1)
|
Alemania Riestedt |
TTV Barleben 09 |
8:0
|
18.11.2017 13:30
|
41 |
(1)
|
TTC HS Schwarza |
BSC Rapid Chemnitz III |
8:4
|
18.11.2017 14:00
v
|
42 |
(1)
|
SV Turbo 90 Dessau |
TTC Börde Magdeburg |
0:8
|
18.11.2017 17:30
v
|
43 |
(1)
|
TTZ Sponeta |
BSC Rapid Chemnitz III |
8:2
|
18.11.2017 18:00
|
44 |
(1)
|
SV Turbo 90 Dessau |
TTV Barleben 09 |
3:8
|
19.11.2017 15:30
v
|
45 |
(1)
|
TTZ Sponeta |
LTTV Leutzscher Füchse 1990 II |
7:7
|
25.11.2017 13:00
|
46 |
(1)
|
TTV Barleben 09 |
TTC Elbe Dresden |
2:8
|
25.11.2017 13:30
|
47 |
(1)
|
TTC Börde Magdeburg |
TTZ Sponeta |
8:3
|
25.11.2017 14:00
|
48 |
(1)
|
SV Turbo 90 Dessau |
Aufbau Schwerz |
8:4
|
25.11.2017 17:00
|
49 |
(1)
|
TTV Barleben 09 |
TTZ Sponeta |
5:8
|
25.11.2017 17:30
v
|
50 |
(1)
|
TTC Börde Magdeburg |
TTC Elbe Dresden |
6:8
|
02.12.2017 10:00
|
51 |
(2)
|
LTTV Leutzscher Füchse 1990 II |
Alemania Riestedt |
6:8
|
02.12.2017 10:00
|
52 |
(1)
|
BSC Rapid Chemnitz III |
SV Turbo 90 Dessau |
7:7
|
02.12.2017 14:30
|
53 |
(1)
|
ESV Lokomotive Zwickau |
SV Turbo 90 Dessau |
8:0
|
02.12.2017 14:30
|
54 |
(1)
|
TTC Elbe Dresden |
Alemania Riestedt |
1:8
|
02.12.2017 18:00
|
55 |
(1)
|
TTC Elbe Dresden |
Aufbau Schwerz |
8:1
|
13.01.2018 10:00
|
56 |
(1)
|
BSC Rapid Chemnitz III |
LTTV Leutzscher Füchse 1990 II |
2:8
|
13.01.2018 13:00
|
57 |
(1)
|
TTV Barleben 09 |
Alemania Riestedt |
8:4
|
13.01.2018 14:00
|
58 |
(1)
|
TTC HS Schwarza |
Aufbau Schwerz |
8:2
|
13.01.2018 14:00
|
59 |
(1)
|
TTC Börde Magdeburg |
SV Turbo 90 Dessau |
8:1
|
13.01.2018 17:30
|
60 |
(1)
|
TTV Barleben 09 |
SV Turbo 90 Dessau |
7:7
|
13.01.2018 18:30
|
61 |
(1)
|
TTZ Sponeta |
Aufbau Schwerz |
8:2
|
14.01.2018 14:00
|
62 |
(2)
|
LTTV Leutzscher Füchse 1990 II |
TTZ Sponeta |
2:8
|
27.01.2018 14:00
|
63 |
(1)
|
BSC Rapid Chemnitz III |
TTC HS Schwarza |
1:8
|
10.02.2018 10:00
|
64 |
(1)
|
BSC Rapid Chemnitz III |
Aufbau Schwerz |
8:1
|
10.02.2018 14:00
|
65 |
(1)
|
BSC Rapid Chemnitz III |
ESV Lokomotive Zwickau |
7:7
|
10.02.2018 14:00
|
66 |
(1)
|
TTC Elbe Dresden |
TTZ Sponeta |
8:0
|
10.02.2018 18:30
|
67 |
(1)
|
TTC Elbe Dresden |
ESV Lokomotive Zwickau |
6:8
|
11.02.2018 10:00
|
68 |
(1)
|
TTC Börde Magdeburg |
TTV Barleben 09 |
8:1
|
17.02.2018 14:00
|
69 |
(1)
|
ESV Lokomotive Zwickau |
TTC HS Schwarza |
7:7
|
17.02.2018 14:00
v
|
70 |
(1)
|
TTZ Sponeta |
TTC Börde Magdeburg |
0:8
|
17.02.2018 18:00
|
71 |
(1)
|
ESV Lokomotive Zwickau |
Aufbau Schwerz |
8:0
|
18.02.2018 11:00
v
|
72 |
(2)
|
LTTV Leutzscher Füchse 1990 II |
TTC Börde Magdeburg |
2:8
|
23.02.2018 19:30
v
|
73 |
(1)
|
Aufbau Schwerz |
SV Turbo 90 Dessau |
0:8
|
24.02.2018 10:00
|
74 |
(1)
|
BSC Rapid Chemnitz III |
Alemania Riestedt |
1:8
|
24.02.2018 14:00
|
75 |
(1)
|
TTC Elbe Dresden |
TTC HS Schwarza |
6:8
|
24.02.2018 14:00
|
76 |
(1)
|
BSC Rapid Chemnitz III |
TTZ Sponeta |
3:8
|
24.02.2018 14:00
|
77 |
(1)
|
SV Turbo 90 Dessau |
LTTV Leutzscher Füchse 1990 II |
8:5
|
24.02.2018 14:30
|
78 |
(1)
|
ESV Lokomotive Zwickau |
Alemania Riestedt |
7:7
|
25.02.2018 10:00
|
79 |
(1)
|
SV Turbo 90 Dessau |
ESV Lokomotive Zwickau |
6:8
|
25.02.2018 12:00
|
80 |
(2)
|
LTTV Leutzscher Füchse 1990 II |
TTC HS Schwarza |
2:8
|
03.03.2018 13:00
|
81 |
(2)
|
LTTV Leutzscher Füchse 1990 II |
TTV Barleben 09 |
7:7
|
03.03.2018 14:00
|
82 |
(1)
|
TTC HS Schwarza |
SV Turbo 90 Dessau |
8:2
|
03.03.2018 14:00
|
83 |
(1)
|
TTC Elbe Dresden |
BSC Rapid Chemnitz III |
8:2
|
03.03.2018 18:00
|
84 |
(1)
|
TTC Elbe Dresden |
TTV Barleben 09 |
8:4
|
03.03.2018 18:00
|
85 |
(1)
|
TTZ Sponeta |
SV Turbo 90 Dessau |
6:8
|
04.03.2018 11:00
|
86 |
(1)
|
Alemania Riestedt |
LTTV Leutzscher Füchse 1990 II |
8:2
|
10.03.2018 10:00
|
87 |
(2)
|
LTTV Leutzscher Füchse 1990 II |
TTC Elbe Dresden |
8:2
|
17.03.2018 11:00
|
88 |
(1)
|
Alemania Riestedt |
TTC Elbe Dresden |
8:1
|
17.03.2018 14:00
|
89 |
(1)
|
TTC HS Schwarza |
TTV Barleben 09 |
8:0
|
17.03.2018 15:00
|
90 |
(1)
|
Alemania Riestedt |
SV Turbo 90 Dessau |
8:5
|
17.03.2018 18:00
|
91 |
(1)
|
Aufbau Schwerz |
LTTV Leutzscher Füchse 1990 II |
3:8
|
17.03.2018 18:30
|
92 |
(1)
|
TTZ Sponeta |
TTV Barleben 09 |
8:0
|
18.03.2018 11:00
v
|
93 |
(1)
|
TTC Börde Magdeburg |
Alemania Riestedt |
8:5
|
18.03.2018 14:30
v
|
94 |
(1)
|
TTC Börde Magdeburg |
TTC HS Schwarza |
1:8
|
24.03.2018 11:00
|
95 |
(1)
|
Alemania Riestedt |
Aufbau Schwerz |
8:1
|
24.03.2018 13:00
|
96 |
(1)
|
TTV Barleben 09 |
ESV Lokomotive Zwickau |
8:5
|
24.03.2018 13:30
|
97 |
(1)
|
TTC Börde Magdeburg |
BSC Rapid Chemnitz III |
8:5
|
24.03.2018 15:00
|
98 |
(1)
|
Alemania Riestedt |
TTZ Sponeta |
8:5
|
24.03.2018 17:00
v
|
99 |
(1)
|
TTC Börde Magdeburg |
ESV Lokomotive Zwickau |
8:4
|
24.03.2018 17:30
|
100 |
(1)
|
TTV Barleben 09 |
BSC Rapid Chemnitz III |
6:8
|
25.03.2018 11:00
v
|
101 |
(1)
|
TTZ Sponeta |
TTC HS Schwarza |
2:8
|
07.04.2018 13:30
|
102 |
(1)
|
SV Turbo 90 Dessau |
TTC Elbe Dresden |
3:8
|
07.04.2018 14:00
|
103 |
(1)
|
Aufbau Schwerz |
TTC Börde Magdeburg |
6:8
|
07.04.2018 14:00
|
104 |
(1)
|
ESV Lokomotive Zwickau |
LTTV Leutzscher Füchse 1990 II |
8:0
|
07.04.2018 18:00
|
105 |
(1)
|
Aufbau Schwerz |
TTC Elbe Dresden |
3:8
|
14.04.2018 14:00
|
106 |
(1)
|
ESV Lokomotive Zwickau |
TTZ Sponeta |
8:0
|
14.04.2018 14:00
|
107 |
(1)
|
Alemania Riestedt |
TTC HS Schwarza |
7:7
|
14.04.2018 14:00
|
108 |
(1)
|
SV Turbo 90 Dessau |
BSC Rapid Chemnitz III |
8:3
|
14.04.2018 14:00
|
109 |
(1)
|
TTC Elbe Dresden |
TTC Börde Magdeburg |
7:7
|
14.04.2018 18:00
|
110 |
(1)
|
Aufbau Schwerz |
TTV Barleben 09 |
8:6
|