29.08.2020 18:30
|
1 |
(1)
|
TTV Ronsdorf |
SV DJK Holzbüttgen |
7:5
|
29.08.2020 18:30
|
2 |
(2)
|
TTC Waldniel |
Borussia Düsseldorf II |
8:4
|
30.08.2020 16:00
|
3 |
(3)
|
TSSV Bottrop |
TTG St. Augustin |
6:6
|
05.09.2020 17:30
|
4 |
(2)
|
SC Bayer 05 Uerdingen |
TTC Waldniel |
2:10
|
05.09.2020 18:30
|
5 |
(1)
|
Borussia Düsseldorf II |
TB Burgsteinfurt |
6:6
|
05.09.2020 18:30
|
6 |
(3)
|
TSSV Bottrop |
TTC Schwalbe Bergneustadt II |
6:6
|
06.09.2020 11:00
|
7 |
(1)
|
TTG St. Augustin |
SC Arminia Ochtrup |
5:7
|
06.09.2020 11:00
|
8 |
(1)
|
GSV Fröndenberg |
TTV Ronsdorf |
4:8
|
06.09.2020 13:05
v
|
9 |
(2)
|
TTC Waldniel |
SV DJK Holzbüttgen |
11:1
|
12.09.2020 14:00
|
10 |
(1)
|
SV DJK Holzbüttgen |
TV Refrath |
7:5
|
12.09.2020 18:30
|
11 |
(1)
|
TTC Schwalbe Bergneustadt II |
GSV Fröndenberg |
9:3
|
13.09.2020 14:00
|
12 |
(1)
|
TV Refrath |
TTC Waldniel |
5:7
|
19.09.2020 18:30
|
13 |
(1)
|
TTC Schwalbe Bergneustadt II |
TTG St. Augustin |
10:2
|
19.09.2020 18:30
|
14 |
(1)
|
TTV Ronsdorf |
TSSV Bottrop |
9:3
|
19.09.2020 18:30
|
15 |
(1)
|
TB Burgsteinfurt |
SC Bayer 05 Uerdingen |
3:9
|
26.09.2020 11:00
|
16 |
(1)
|
Borussia Düsseldorf II |
SC Arminia Ochtrup |
10:2
|
26.09.2020 17:30
|
17 |
(2)
|
SC Bayer 05 Uerdingen |
SC Arminia Ochtrup |
5:7
|
26.09.2020 18:30
|
18 |
(2)
|
TSSV Bottrop |
TV Refrath |
4:8
|
26.09.2020 18:30
|
19 |
(1)
|
TTC Schwalbe Bergneustadt II |
TTV Ronsdorf |
8:4
|
27.09.2020 11:17
v
|
20 |
(1)
|
GSV Fröndenberg |
TTC Waldniel |
3:9
|
03.10.2020 14:00
v
|
21 |
(1)
|
SC Arminia Ochtrup |
SV DJK Holzbüttgen |
9:3
|
03.10.2020 18:30
|
22 |
(1)
|
TTV Ronsdorf |
TTG St. Augustin |
8:4
|
03.10.2020 18:30
|
23 |
(2)
|
TTC Waldniel |
TSSV Bottrop |
11:1
|
03.10.2020 18:30
|
24 |
(1)
|
TB Burgsteinfurt |
GSV Fröndenberg |
10:2
|
04.10.2020 13:00
v
|
25 |
(1)
|
TTG St. Augustin |
Borussia Düsseldorf II |
3:9
|
04.10.2020 14:00
|
26 |
(1)
|
TV Refrath |
TTC Schwalbe Bergneustadt II |
7:5
|
10.10.2020 18:30
|
27 |
(1)
|
Borussia Düsseldorf II |
SC Bayer 05 Uerdingen |
11:1
|
10.10.2020 18:30
|
28 |
(3)
|
TSSV Bottrop |
TB Burgsteinfurt |
6:6
|
10.10.2020 18:30
|
29 |
(1)
|
TTC Schwalbe Bergneustadt II |
TTC Waldniel |
3:9
|
10.10.2020 18:30
|
30 |
(1)
|
TTV Ronsdorf |
TV Refrath |
6:6
|
11.10.2020 11:00
|
31 |
(1)
|
TTG St. Augustin |
SC Bayer 05 Uerdingen |
3:9
|
11.10.2020 11:00
|
32 |
(1)
|
GSV Fröndenberg |
SC Arminia Ochtrup |
2:10
|
11.10.2020 14:00
|
33 |
(1)
|
SV DJK Holzbüttgen |
Borussia Düsseldorf II |
3:9
|
18.10.2020 14:00
v
|
34 |
(1)
|
TV Refrath |
GSV Fröndenberg |
8:4
|
01.11.2020 18:00
|
35 |
(1)
|
TV Refrath |
TTG St. Augustin |
5:7
|
06.02.2021 18:30
u
|
36 |
(1)
|
TTV Ronsdorf |
Borussia Düsseldorf II |
|
06.02.2021 18:30
u
|
37 |
(1)
|
SC Arminia Ochtrup |
TTC Waldniel |
|
06.02.2021 18:30
u
|
38 |
(1)
|
TB Burgsteinfurt |
TV Refrath |
|
20.02.2021 17:30
u
|
39 |
(2)
|
SC Bayer 05 Uerdingen |
TSSV Bottrop |
|
20.02.2021 18:30
u
|
40 |
(1)
|
TTC Schwalbe Bergneustadt II |
SC Arminia Ochtrup |
|
20.02.2021 18:30
u
|
41 |
(1)
|
Borussia Düsseldorf II |
GSV Fröndenberg |
|
21.02.2021 14:00
u
|
42 |
(1)
|
SV DJK Holzbüttgen |
TB Burgsteinfurt |
|
27.02.2021 17:30
u
|
43 |
(2)
|
SC Bayer 05 Uerdingen |
TTV Ronsdorf |
|
27.02.2021 18:30
u
|
44 |
(1)
|
SC Arminia Ochtrup |
TSSV Bottrop |
|
27.02.2021 18:30
u
|
45 |
(1)
|
TB Burgsteinfurt |
TTG St. Augustin |
|
27.02.2021 18:30
u
|
46 |
(1)
|
Borussia Düsseldorf II |
TV Refrath |
|
06.03.2021 11:00
u
|
47 |
(1)
|
TTG St. Augustin |
SV DJK Holzbüttgen |
|
13.03.2021 18:30
u
|
48 |
(1)
|
SC Arminia Ochtrup |
TV Refrath |
|
13.03.2021 18:30
u
|
49 |
(1)
|
TTC Waldniel |
TB Burgsteinfurt |
|
14.03.2021 14:00
u
|
50 |
(1)
|
SV DJK Holzbüttgen |
GSV Fröndenberg |
|
20.03.2021 18:30
u
|
51 |
(1)
|
SC Arminia Ochtrup |
TTV Ronsdorf |
|
20.03.2021 18:30
u
|
52 |
(2)
|
TSSV Bottrop |
Borussia Düsseldorf II |
|
20.03.2021 18:30
u
|
53 |
(1)
|
TTC Waldniel |
TTG St. Augustin |
|
21.03.2021 11:00
u
|
54 |
(1)
|
GSV Fröndenberg |
SC Bayer 05 Uerdingen |
|
21.03.2021 14:00
u
|
55 |
(1)
|
SV DJK Holzbüttgen |
TTC Schwalbe Bergneustadt II |
|
27.03.2021 17:30
u
|
56 |
(2)
|
SC Bayer 05 Uerdingen |
SV DJK Holzbüttgen |
|
27.03.2021 18:30
u
|
57 |
(1)
|
TB Burgsteinfurt |
SC Arminia Ochtrup |
|
27.03.2021 18:30
u
|
58 |
(1)
|
Borussia Düsseldorf II |
TTC Schwalbe Bergneustadt II |
|
28.03.2021 11:00
u
|
59 |
(1)
|
GSV Fröndenberg |
TSSV Bottrop |
|
10.04.2021 18:30
u
|
60 |
(1)
|
TTC Schwalbe Bergneustadt II |
SC Bayer 05 Uerdingen |
|
10.04.2021 18:30
u
|
61 |
(1)
|
TTV Ronsdorf |
TB Burgsteinfurt |
|
17.04.2021 18:30
u
|
62 |
(2)
|
TSSV Bottrop |
SV DJK Holzbüttgen |
|
17.04.2021 18:30
u
|
63 |
(1)
|
TTC Waldniel |
TTV Ronsdorf |
|
17.04.2021 18:30
u
|
64 |
(1)
|
TB Burgsteinfurt |
TTC Schwalbe Bergneustadt II |
|
18.04.2021 11:00
u
|
65 |
(1)
|
TTG St. Augustin |
GSV Fröndenberg |
|
18.04.2021 14:00
u
|
66 |
(1)
|
TV Refrath |
SC Bayer 05 Uerdingen |
|