04.09.2021 11:00
|
1 |
(1)
|
Alemania Riestedt II |
Post SV Mühlhausen |
3:7
|
11.09.2021 14:00
|
2 |
(1)
|
ESV Lokomotive Zwickau |
LTTV Leutzscher Füchse 1990 III |
|
18.09.2021 16:00
|
3 |
(1)
|
TTC Halle |
Post SV Zeulenroda |
4:6
|
25.09.2021 10:00
|
4 |
(1)
|
SG Sorgau |
TTC Elbe Dresden |
7:3
|
25.09.2021 11:00
|
5 |
(1)
|
BSC Rapid Chemnitz II |
ESV Lokomotive Zwickau |
|
25.09.2021 12:00
|
6 |
(1)
|
SV Dresden-Mitte 1950 |
TSV Graupa |
3:7
|
25.09.2021 14:00
|
7 |
(1)
|
SV Turbo 90 Dessau |
Post SV Zeulenroda |
7:3
|
25.09.2021 16:00
|
8 |
(1)
|
SV Dresden-Mitte 1950 |
ESV Lokomotive Zwickau |
|
25.09.2021 17:30
v
|
9 |
(1)
|
SV Turbo 90 Dessau |
Post SV Mühlhausen |
7:3
|
02.10.2021 10:00
|
10 |
(2)
|
LTTV Leutzscher Füchse 1990 III |
Alemania Riestedt II |
7:3
|
02.10.2021 14:00
|
11 |
(2)
|
LTTV Leutzscher Füchse 1990 III |
TTC Elbe Dresden |
5:5
|
02.10.2021 14:00
|
12 |
(1)
|
Post SV Zeulenroda |
TSV Graupa |
1:9
|
02.10.2021 17:30
|
13 |
(1)
|
Post SV Mühlhausen |
BSC Rapid Chemnitz II |
3:7
|
03.10.2021 14:00
|
14 |
(1)
|
Post SV Mühlhausen |
SV Dresden-Mitte 1950 |
4:6
|
09.10.2021 10:00
v
|
15 |
(1)
|
SG Sorgau |
LTTV Leutzscher Füchse 1990 III |
7:3
|
09.10.2021 12:00
|
16 |
(1)
|
TTC Elbe Dresden |
SV Turbo 90 Dessau |
7:3
|
09.10.2021 18:00
|
17 |
(1)
|
TSV Graupa |
SV Turbo 90 Dessau |
8:2
|
09.10.2021 18:00
|
18 |
(1)
|
Post SV Zeulenroda |
SG Sorgau |
6:4
|
10.10.2021 10:00
|
19 |
(1)
|
SG Sorgau |
ESV Lokomotive Zwickau |
|
10.10.2021 11:00
|
20 |
(1)
|
Post SV Zeulenroda |
Alemania Riestedt II |
5:5
|
16.10.2021 12:00
|
21 |
(1)
|
Alemania Riestedt II |
TTC Elbe Dresden |
2:8
|
16.10.2021 14:00
|
22 |
(1)
|
TTC Halle |
SV Dresden-Mitte 1950 |
0:10
|
16.10.2021 17:30
|
23 |
(1)
|
Alemania Riestedt II |
SG Sorgau |
5:5
|
16.10.2021 17:30
|
24 |
(1)
|
Post SV Mühlhausen |
Post SV Zeulenroda |
8:2
|
16.10.2021 18:00
|
25 |
(1)
|
TTC Halle |
TTC Elbe Dresden |
6:4
|
17.10.2021 14:00
|
26 |
(2)
|
LTTV Leutzscher Füchse 1990 III |
Post SV Mühlhausen |
1:9
|
23.10.2021 09:00
|
27 |
(1)
|
TTC Halle |
ESV Lokomotive Zwickau |
|
23.10.2021 14:00
|
28 |
(1)
|
Post SV Mühlhausen |
ESV Lokomotive Zwickau |
|
24.10.2021 10:00
v
|
29 |
(1)
|
SG Sorgau |
Post SV Mühlhausen |
5:5
|
06.11.2021 10:00
|
30 |
(2)
|
LTTV Leutzscher Füchse 1990 III |
BSC Rapid Chemnitz II |
6:4
|
06.11.2021 14:00
|
31 |
(1)
|
TTC Halle |
BSC Rapid Chemnitz II |
2:8
|
06.11.2021 14:00
|
32 |
(1)
|
ESV Lokomotive Zwickau |
SV Turbo 90 Dessau |
|
06.11.2021 18:00
|
33 |
(1)
|
TTC Halle |
LTTV Leutzscher Füchse 1990 III |
6:4
|
13.11.2021 16:00
|
34 |
(1)
|
Alemania Riestedt II |
BSC Rapid Chemnitz II |
1:9
|
14.11.2021 13:00
v
|
35 |
(1)
|
SG Sorgau |
TTC Halle |
5:5
|
14.11.2021 14:00
|
36 |
(2)
|
LTTV Leutzscher Füchse 1990 III |
Post SV Zeulenroda |
10:0
|
20.11.2021 11:00
|
37 |
(1)
|
SV Dresden-Mitte 1950 |
Alemania Riestedt II |
10:0
|
20.11.2021 11:00
|
38 |
(1)
|
BSC Rapid Chemnitz II |
TSV Graupa |
7:3
|
20.11.2021 14:00
|
39 |
(1)
|
TTC Elbe Dresden |
SV Dresden-Mitte 1950 |
6:4
|
20.11.2021 14:00
|
40 |
(1)
|
SV Turbo 90 Dessau |
LTTV Leutzscher Füchse 1990 III |
10:0
|
20.11.2021 14:00
|
41 |
(1)
|
ESV Lokomotive Zwickau |
Post SV Zeulenroda |
|
20.11.2021 17:30
|
42 |
(1)
|
Post SV Mühlhausen |
TTC Halle |
6:4
|
20.11.2021 18:00
v
|
43 |
(1)
|
TTC Elbe Dresden |
Post SV Zeulenroda |
10:0
|
29.01.2022 11:00
|
44 |
(1)
|
BSC Rapid Chemnitz II |
SV Dresden-Mitte 1950 |
2:8
|
05.02.2022 14:28
v
|
45 |
(1)
|
TSV Graupa |
TTC Elbe Dresden |
9:1
|
19.02.2022 14:00
|
46 |
(1)
|
TSV Graupa |
SG Sorgau |
9:1
|
20.02.2022 11:00
|
47 |
(1)
|
SG Sorgau |
SV Turbo 90 Dessau |
5:5
|
26.02.2022 12:00
|
48 |
(1)
|
SV Dresden-Mitte 1950 |
SV Turbo 90 Dessau |
7:3
|
05.03.2022 18:30
|
49 |
(1)
|
TTC Elbe Dresden |
BSC Rapid Chemnitz II |
5:5
|
06.03.2022 11:00
|
50 |
(1)
|
TSV Graupa |
TTC Halle |
9:1
|
19.03.2022 13:00
|
51 |
(1)
|
Alemania Riestedt II |
SV Turbo 90 Dessau |
5:5
|
19.03.2022 14:00
|
52 |
(1)
|
Post SV Zeulenroda |
SV Dresden-Mitte 1950 |
5:5
|
20.03.2022 14:30
v
|
53 |
(1)
|
TTC Halle |
Alemania Riestedt II |
5:5
|
26.03.2022 10:00
|
54 |
(1)
|
BSC Rapid Chemnitz II |
SG Sorgau |
9:1
|
26.03.2022 11:00
|
55 |
(1)
|
Alemania Riestedt II |
TSV Graupa |
4:6
|
26.03.2022 14:00
|
56 |
(1)
|
BSC Rapid Chemnitz II |
Post SV Zeulenroda |
10:0
|
26.03.2022 15:00
|
57 |
(1)
|
LTTV Leutzscher Füchse 1990 III |
TSV Graupa |
0:10
|
02.04.2022 11:00
|
58 |
(1)
|
LTTV Leutzscher Füchse 1990 III |
SV Dresden-Mitte 1950 |
5:5
|
02.04.2022 13:00
v
|
59 |
(1)
|
SV Turbo 90 Dessau |
TTC Halle |
7:3
|
02.04.2022 13:00
|
60 |
(1)
|
TTC Elbe Dresden |
Post SV Mühlhausen |
6:4
|
02.04.2022 14:00
v
|
61 |
()
|
SV Dresden-Mitte 1950 |
SG Sorgau |
8:2
|
02.04.2022 17:00
|
62 |
(1)
|
SV Turbo 90 Dessau |
BSC Rapid Chemnitz II |
5:5
|
02.04.2022 17:00
|
63 |
(1)
|
TSV Graupa |
Post SV Mühlhausen |
7:3
|