09.09.2016 19:00
|
1 |
(1)
|
TTC Birkland |
SV DJK Kolbermoor II |
3:8
|
11.09.2016 14:00
|
2 |
(2)
|
LTTV Leutzscher Füchse 1990 II |
TSV Schwabhausen III |
4:8
|
17.09.2016 14:30
|
3 |
(1)
|
RV Viktoria Wombach |
SV DJK Kolbermoor II |
3:8
|
17.09.2016 17:30
|
4 |
(1)
|
TSV Schwabhausen III |
DJK Ettmannsdorf |
3:8
|
18.09.2016 14:00
|
5 |
(1)
|
DJK Ettmannsdorf |
SV DJK Kolbermoor II |
6:8
|
24.09.2016 14:00
|
6 |
(1)
|
ESV Lokomotive Pirna |
DJK SB Regensburg |
8:3
|
24.09.2016 14:00
|
7 |
(1)
|
TTC HS Schwarza |
DJK Ettmannsdorf |
3:8
|
25.09.2016 10:00
|
8 |
(1)
|
BSC Rapid Chemnitz II |
DJK SB Regensburg |
8:3
|
25.09.2016 11:00
|
9 |
(1)
|
TTC HS Schwarza |
LTTV Leutzscher Füchse 1990 II |
8:5
|
01.10.2016 13:00
|
10 |
(1)
|
SV DJK Kolbermoor II |
TSV Schwabhausen III |
8:5
|
01.10.2016 16:00
|
11 |
(1)
|
TTC Birkland |
TTC HS Schwarza |
8:4
|
02.10.2016 11:00
|
12 |
(2)
|
TSV Schwabhausen III |
TTC HS Schwarza |
7:7
|
08.10.2016 14:00
|
13 |
(1)
|
DJK Ettmannsdorf |
ESV Lokomotive Pirna |
8:4
|
08.10.2016 18:00
|
14 |
(2)
|
DJK SB Regensburg |
TSV Schwabhausen III |
7:7
|
15.10.2016 10:00
|
15 |
(1)
|
BSC Rapid Chemnitz II |
ESV Lokomotive Pirna |
8:4
|
15.10.2016 14:00
|
16 |
(1)
|
TSV Schwabhausen III |
TTC Birkland |
8:0
|
15.10.2016 18:00
|
17 |
(2)
|
DJK SB Regensburg |
SV DJK Kolbermoor II |
1:8
|
22.10.2016 18:30
|
18 |
(1)
|
RV Viktoria Wombach |
DJK Ettmannsdorf |
3:8
|
23.10.2016 14:00
|
19 |
(2)
|
LTTV Leutzscher Füchse 1990 II |
BSC Rapid Chemnitz II |
8:3
|
29.10.2016 18:00
|
20 |
(2)
|
DJK SB Regensburg |
TTC Birkland |
8:5
|
30.10.2016 13:00
|
21 |
(1)
|
RV Viktoria Wombach |
LTTV Leutzscher Füchse 1990 II |
8:6
|
05.11.2016 14:00
|
22 |
(1)
|
TTC HS Schwarza |
BSC Rapid Chemnitz II |
4:8
|
05.11.2016 16:00
|
23 |
(1)
|
TTC Birkland |
DJK Ettmannsdorf |
1:8
|
05.11.2016 18:30
|
24 |
(1)
|
TSV Schwabhausen III |
ESV Lokomotive Pirna |
7:7
|
06.11.2016 12:00
|
25 |
(1)
|
TTC Birkland |
BSC Rapid Chemnitz II |
4:8
|
06.11.2016 14:00
|
26 |
(1)
|
DJK Ettmannsdorf |
LTTV Leutzscher Füchse 1990 II |
8:1
|
12.11.2016 13:00
|
27 |
(1)
|
SV DJK Kolbermoor II |
ESV Lokomotive Pirna |
8:1
|
12.11.2016 14:00
|
28 |
(1)
|
TTC HS Schwarza |
DJK SB Regensburg |
3:8
|
12.11.2016 15:00
|
29 |
(1)
|
BSC Rapid Chemnitz II |
RV Viktoria Wombach |
8:5
|
12.11.2016 18:30
|
30 |
(1)
|
TTC Birkland |
ESV Lokomotive Pirna |
8:4
|
13.11.2016 14:00
|
31 |
(1)
|
ESV Lokomotive Pirna |
RV Viktoria Wombach |
6:8
|
13.11.2016 14:00
|
32 |
(2)
|
LTTV Leutzscher Füchse 1990 II |
DJK SB Regensburg |
4:8
|
19.11.2016 14:00
|
33 |
(1)
|
TSV Schwabhausen III |
BSC Rapid Chemnitz II |
6:8
|
19.11.2016 14:30
|
34 |
(1)
|
RV Viktoria Wombach |
DJK SB Regensburg |
8:4
|
19.11.2016 16:00
|
35 |
(1)
|
TTC Birkland |
LTTV Leutzscher Füchse 1990 II |
8:5
|
20.11.2016 10:00
|
36 |
(2)
|
SV DJK Kolbermoor II |
LTTV Leutzscher Füchse 1990 II |
7:7
|
20.11.2016 14:00
|
37 |
(1)
|
DJK Ettmannsdorf |
BSC Rapid Chemnitz II |
8:2
|
03.12.2016 14:00
|
38 |
(1)
|
BSC Rapid Chemnitz II |
SV DJK Kolbermoor II |
2:8
|
03.12.2016 14:00
|
39 |
(1)
|
TTC HS Schwarza |
RV Viktoria Wombach |
8:6
|
04.12.2016 11:00
|
40 |
(1)
|
TTC HS Schwarza |
SV DJK Kolbermoor II |
1:8
|
04.12.2016 14:00
|
41 |
(1)
|
DJK Ettmannsdorf |
DJK SB Regensburg |
8:4
|
04.12.2016 14:00
|
42 |
(2)
|
LTTV Leutzscher Füchse 1990 II |
ESV Lokomotive Pirna |
3:8
|
10.12.2016 13:00
|
43 |
(1)
|
TTC Birkland |
RV Viktoria Wombach |
8:6
|
10.12.2016 14:00
|
44 |
(1)
|
ESV Lokomotive Pirna |
TTC HS Schwarza |
8:6
|
10.12.2016 18:00
|
45 |
(1)
|
TSV Schwabhausen III |
RV Viktoria Wombach |
3:8
|
07.01.2017 19:30
|
46 |
(1)
|
RV Viktoria Wombach |
BSC Rapid Chemnitz II |
8:6
|
14.01.2017 13:00
|
47 |
(1)
|
SV DJK Kolbermoor II |
DJK Ettmannsdorf |
8:6
|
14.01.2017 14:30
|
48 |
(1)
|
RV Viktoria Wombach |
TTC Birkland |
8:0
|
14.01.2017 18:00
|
49 |
(2)
|
DJK SB Regensburg |
ESV Lokomotive Pirna |
8:4
|
15.01.2017 11:00
|
50 |
(1)
|
TTC HS Schwarza |
TTC Birkland |
3:8
|
15.01.2017 14:00
|
51 |
(2)
|
LTTV Leutzscher Füchse 1990 II |
SV DJK Kolbermoor II |
1:8
|
28.01.2017 14:00
|
52 |
(1)
|
TTC HS Schwarza |
TSV Schwabhausen III |
6:8
|
29.01.2017 10:00
|
53 |
(2)
|
SV DJK Kolbermoor II |
DJK SB Regensburg |
8:3
|
29.01.2017 11:00
|
54 |
(1)
|
RV Viktoria Wombach |
TSV Schwabhausen III |
7:7
|
04.02.2017 13:30
|
55 |
(1)
|
TTC Birkland |
DJK SB Regensburg |
1:8
|
04.02.2017 14:00
|
56 |
(2)
|
TSV Schwabhausen III |
SV DJK Kolbermoor II |
8:6
|
04.02.2017 18:30
|
57 |
(2)
|
TSV Schwabhausen III |
DJK SB Regensburg |
5:8
|
05.02.2017 14:00
|
58 |
(1)
|
DJK Ettmannsdorf |
TTC HS Schwarza |
8:1
|
11.02.2017 10:00
|
59 |
(1)
|
BSC Rapid Chemnitz II |
LTTV Leutzscher Füchse 1990 II |
3:8
|
11.02.2017 13:00
|
60 |
(1)
|
SV DJK Kolbermoor II |
RV Viktoria Wombach |
8:2
|
11.02.2017 14:00
|
61 |
(2)
|
DJK SB Regensburg |
TTC HS Schwarza |
8:4
|
12.02.2017 10:30
|
62 |
(2)
|
SV DJK Kolbermoor II |
TTC Birkland |
8:0
|
25.02.2017 10:00
|
63 |
(1)
|
ESV Lokomotive Pirna |
BSC Rapid Chemnitz II |
4:8
|
25.02.2017 14:00
|
64 |
(1)
|
ESV Lokomotive Pirna |
DJK Ettmannsdorf |
8:5
|
26.02.2017 13:00
|
65 |
(2)
|
LTTV Leutzscher Füchse 1990 II |
RV Viktoria Wombach |
7:7
|
26.02.2017 13:00
v
|
66 |
(1)
|
BSC Rapid Chemnitz II |
TTC HS Schwarza |
8:2
|
04.03.2017 16:30
v
|
67 |
(1)
|
RV Viktoria Wombach |
TTC HS Schwarza |
8:1
|
05.03.2017 13:00
v
|
68 |
(1)
|
RV Viktoria Wombach |
ESV Lokomotive Pirna |
8:4
|
11.03.2017 14:00
|
69 |
(1)
|
DJK Ettmannsdorf |
TTC Birkland |
8:4
|
11.03.2017 18:30
|
70 |
(1)
|
TSV Schwabhausen III |
LTTV Leutzscher Füchse 1990 II |
8:2
|
18.03.2017 14:00
|
71 |
(1)
|
ESV Lokomotive Pirna |
SV DJK Kolbermoor II |
3:8
|
18.03.2017 16:00
|
72 |
(1)
|
TTC Birkland |
TSV Schwabhausen III |
8:6
|
18.03.2017 17:30
v
|
73 |
(2)
|
DJK SB Regensburg |
BSC Rapid Chemnitz II |
2:8
|
19.03.2017 11:00
v
|
74 |
(2)
|
LTTV Leutzscher Füchse 1990 II |
TTC HS Schwarza |
8:3
|
19.03.2017 15:00
v
|
75 |
(1)
|
ESV Lokomotive Pirna |
LTTV Leutzscher Füchse 1990 II |
8:1
|
25.03.2017 13:00
|
76 |
(1)
|
SV DJK Kolbermoor II |
BSC Rapid Chemnitz II |
8:4
|
26.03.2017 11:00
|
77 |
(1)
|
TTC HS Schwarza |
ESV Lokomotive Pirna |
6:8
|
26.03.2017 14:00
|
78 |
(1)
|
DJK Ettmannsdorf |
RV Viktoria Wombach |
8:5
|
26.03.2017 14:00
|
79 |
(2)
|
DJK SB Regensburg |
LTTV Leutzscher Füchse 1990 II |
8:5
|
01.04.2017 12:00
|
80 |
(1)
|
ESV Lokomotive Pirna |
TTC Birkland |
8:1
|
01.04.2017 16:00
|
81 |
(1)
|
ESV Lokomotive Pirna |
TSV Schwabhausen III |
8:5
|
01.04.2017 18:00
v
|
82 |
(2)
|
DJK SB Regensburg |
DJK Ettmannsdorf |
6:8
|
02.04.2017 10:00
|
83 |
(1)
|
BSC Rapid Chemnitz II |
TTC Birkland |
8:5
|
02.04.2017 10:00
|
84 |
(2)
|
SV DJK Kolbermoor II |
TTC HS Schwarza |
8:4
|
02.04.2017 14:00
|
85 |
(1)
|
BSC Rapid Chemnitz II |
TSV Schwabhausen III |
8:1
|
02.04.2017 15:00
|
86 |
(2)
|
LTTV Leutzscher Füchse 1990 II |
TTC Birkland |
6:8
|
08.04.2017 13:00
v
|
87 |
(2)
|
DJK SB Regensburg |
RV Viktoria Wombach |
8:4
|
23.04.2017 14:00
|
88 |
(1)
|
DJK Ettmannsdorf |
TSV Schwabhausen III |
8:4
|
29.04.2017 14:00
|
89 |
(1)
|
BSC Rapid Chemnitz II |
DJK Ettmannsdorf |
8:0
|
30.04.2017 14:00
|
90 |
(2)
|
LTTV Leutzscher Füchse 1990 II |
DJK Ettmannsdorf |
6:8
|